Vrouwen versieren op Tinder
In deze blog ga je leren:
- Wat het voordeel van Tinder is ten opzichte van ‘normaal’ daten – en hoe je misbruik van dit voordeel kan maken.
- Wat de perfecte combinatie is van profielfoto’s waardoor je meer matches krijgt met hete en leuke chicks.
- Wat voor soort profieltekst op Tinder vrouwen hun ‘nieuwsgierigheids-trigger’ op hol laat slaan – hierdoor onderscheid jij je meteen van alle andere mannen met deze Tinder tips.
- Hoe je ervoor zorgt dat een vrouw je steeds leuker en leuker gaat vinden zonder ook maar één woord te reppen over jezelf.
Online dating is booming. Onlangs vroegen ze 19000 mensen die gingen trouwen hoe ze elkaar hadden ontmoet. Wat bleek? 35% gaf aan dat ze elkaar via online dating ontmoet hebben. Dit onderzoek werd gedaan tussen 2005 en 2012. Dit was voordat Tinder uberhaupt echt groot was.
Dus je kan je voorstellen dat dit percentage gaat stijgen in de toekomst. Vooral met het gemak van de smartphones tegenwoordig.
Voordelen Tinder & Online dating
Aan online daten, zoals Tinder, kleven genoeg voordelen:
- Je kan mensen ontmoeten die niet bij je om de hoek wonen
- Je kan met mensen praten waar je normaal gesproken niet snel mee zou praten
- Iedereen op Tinder of een dating site is single. Afwijzing kan niet echt dus.
- Het is een manier voor verlegen mensen om mensen te ontmoeten
Je kan hier over Sander zijn Tinder ervaringen lezen. In deze Tinder blog gaan we wat dieper op je Tinder profiel in. Welke foto’s en profieltekst het beste zijn. Daarnaast krijg je een cool geheim om meer matches om te zetten in dates.
Hier zijn mijn simpele tinder tips voor mannen:
De grote dating site OKCupid deed onderzoek naar online dating. Ze waren benieuwd welke foto’s het beste scoren. Ze analyseerden 7000 foto’s. Wat bleken de beste foto’s ? Het antwoord verrast je misschien.
Lachen op foto is niet nodig
Voor mannen is het resultaat wat anders dan vrouwen. Bij vrouwen vinden we wij mannen twee dingen leuk.
- Als ze een ‘flirterig’ gezicht laten zien, moeten ze in de camera kijken.
- Als ze glimlachen moeten ze niet naar de camera kijken
Over het algemeen waarderen mannen dat vrouwen in de camera kijken. Waarschijnlijk willen mannen weten hoe mooi een vrouw is. Daarom willen we dat ze in de camera kijkt. Geen artistieke hoeken of wat voor andere onzin.
Bij mannen is het anders. Vrouwen vinden het aantrekkelijk als een man NIET in de camera kijkt. Dit heeft waarschijnlijk te maken met mysterieus zijn. De man blijft een mysterie voor ze. Ze willen meer weten.
Activiteiten op je foto leiden tot een gesprek
Het hebben van een match en het hebben van een daadwerkelijk gesprek zijn twee verschillende dingen. Je zal hebben gemerkt dat je soms matches hebt die nooit wat zeggen. Zijn er foto’s waardoor je meer kans hebt op gesprekken? Ja.
Het doen van interessante dingen, reis foto’s en foto’s met dieren doen het goed. Niet zo heel vreemd als je er overna denkt. Het zijn dingen waar je makkelijk over kan praten. Bijzondere hobby’s zijn gespreksstof. Bijzondere locaties voor een foto zijn prikkelend.
Tip #1: Goede Tinder profielfoto’s
Op basis van wat ik net beschreef krijg je dit (klik op de foto):
Dit zijn mijn foto’s op het moment van het schrijven van deze blog. In de video zijn ze anders. Er zaten wat maanden tussen.
Alle fotos zijn of activiteiten of reisfoto’s. Ik kijk zelden echt in de camera behalve mijn 4e foto. Ik heb gemerkt dat je gezicht niet goed laten zien in je nadeel werkt. Vrouwen vinden mysterie leuk maar ze willen wel weten wie ze gaan daten. Dus er moet minimaal één duidelijke foto tussen zitten.
Je merkt misschien ook wel dat mijn foto’s er licht zijn. Het blijkt dat lichtere foto’s beter bevallen. Het heeft een soort oranje gloed eroverheen. Op mijn skydive foto na. Dit is om de zogenaamde ‘golden hour‘ na te bootsen. Dit is het uur wat plaats vindt bij zonsopkomt en -ondergang. De lucht wordt rood/oranje.
Foto’s die rond dit tijdstip zijn gemaakt vinden mensen mooi. Met Instagram kan je filters gebruiken om dit na te bootsen. Op de foto eronder kan je twee blauwen pieken zien. Eén bij zonsopkomst en één bij zonsondergang.
Tip #2: Prikkelende profieltekst
Online dating is marketing. Je moet jezelf verkopen in een oververzadigde markt. Dat kan maar door één manier: jezelf onderscheiden en mensen prikkelen om de ‘aankoop’ te doen.
We hebben op versiercoach uitgebreid behandeld wat een goede online dating profiel tekst is. Het probleem bij Tinder is de hoeveelheid tekst die je mag hebben. Ze limiteren je profieltekst tot 500 tekens.
Hierdoor kan je niet de volledige tekst uit de blog van versiercoach gebruiken. Dus wat dan wel? Je gaat passen en meten. Of je pakt het anders aan. Je gaat een verhaal schrijven wat mensen op hun emoties raakt. Wat een tipje van de sluier geeft van hoe je bent. Je profieltekst hoeft niet perfect te zijn.
De meeste mannen hebben niet eens iets staan. En de dingen die er staan, zijn om te lachen. “Studeer rechten, hou van voetbal. Ben 1.77” kwam ik regelmatig tegen. Niet iets waar je echt warm van wordt als vrouw. Dus wat is een goede Tinder profiel tekst? Dit heb ik:
“Verzamel mooie herinneringen, geen mooie spullen. Hou van avontuur, sushi en overmatig gebruik van het woord awesome. Workaholic. Glas is op z’n minst half vol. Heb geen tijd voor pessimisten.
Wereldkampioen knuffelen en professioneel leiding nemer. Passie voor lezen en reizen.
“In the end we only regret the chances we didn’t take”
P.S: swipe rechts. Ik ben lief, mooi en reageer altijd:)”
Alles wat er staat onderscheid me van alle andere mannen.
Mijn eerst zin is puur emotie. Het straalt positiviteit uit. Het blijkt dat wij mensen helemaal geen logische belissingen maken. Al helemaal niet wanneer het komt op het doen van aankopen. Iets moet je prikkelen en goed laten voelen om het te ‘kopen’. Ook met online dating.
“People don’t buy for logical reasons. They buy for emotional reasons” -Zig Ziglar
Mijn tweede zin is dualiteit.
Man-vrouw. Zwart-wit. Sterk-zwak. Bitch-baas.
Alles in het leven heeft twee kanten. Dat maakt het juist zo mooi. Ook voor vrouwen. Ze willen een man met twee kanten.
Geen vrouw wil een man die alleen maar lief is. Ze willen ook niet een man die alleen maar dominant en leiding neemt. Ze willen een combi van de twee. Dus geef ik in mijn profieltekst twee extremen. Enerzijds ben ik een knuffelaar en anderzijds wil ik altijd de leiding nemen.
Precies het mengsel waar vrouwen van dromen.
Daarnaast klinkt het altijd goed als je een passie voor reizen hebt (je bent een coole reiziger) en dat je leest (je bent ook slim).
Mijn derde zin is een one-liner. Als mensen houden we van one-liners. Het is makkelijk te onderhouden en makkelijk te delen. “I’ll be back” of “Why so serious?” Of “These are not the droids you are looking for” zijn allemaal one-liners. En Je herkent ze vast alle drie.
Mijn one liner benadrukt het niet nemen van risico. Ik plant in hun hoofd dat ze spijt gaan krijgen als ze niet naar rechts swipen.
Mijn laatste zin is een ‘call-to-action‘. Ik geef ze een bevel om naar rechts te swipen. En ik geef ze drie redenen om dat te doen: Ik ben lief, mooi en reageer altijd.
Tip #3: Kwalificeer haar
Wat doen de meeste mannen fout tijdens het Tinderen?
Ze proberen zichzelf te verkopen aan een vrouw. Dit is fout. Heel fout.
Want als man wil je juist dat jij de koper bent. Zij moet jou onder de indruk krijgen, niet andersom.
Maar hoe doe je dit nou op een effectieve manier? Hoe zorg je ervoor dat een vrouw zich aan jou gaat verkopen?
Bonus: met dit hulpmiddel vallen je gesprekken nooit stil
Door de bovenstaande tips zul je meer matches krijgen. Sommige matches zullen je het hemd van je lijf vragen. Andere zijn wat stiller en verwachten dat jij vooral aan het woord zal zijn. Om te voorkomen dat het gesprek stil valt, heb ik iets leuks voor je. Hieronder vind je 36 voorbeeldzinnen die je kan gebruiken in je gesprekken met vrouwen. Hierdoor heb je altijd wat leuks tegen vrouwen te zeggen waardoor jij je meteen kan onderscheiden van al haar saaie gesprekken met mannen.
Door haar te kwalificeren.
Hoe meer ze over zichzelf praat, hoe leuker jij wordt
Hierdoor gaat ze steeds meer en meer over zichzelf praten. We zijn geneigd om degene met wie we praten leuker te vinden als we veel over onszelf hebben gepraat.
Dus doe je dat ook op Tinder. Je laat de dame zoveel mogelijk over zichzelf praten. Je laat haar zichzelf aan jou verkopen.
Hoe doe je dit? Simpel.
- Je vraagt haar wat ze met haar leven doet en waarom
- “Wat studeer je?” en “Wat was de reden voor om dit te kiezen?”
- Je maakt statements over wat je denkt dat ze met haar leven doet
- “Je ziet eruit als het type dat [vul studie in] studeert”
- “Je komt op me over als het type wat soms moeite heeft met het beschrijven van haar emoties”
- Je praat nooit over jezelf, tenzij je specifiek iets wordt gevraagd
- Je antwoorden over jezelf zijn kort en bondig
- “Ik ben goed met computer (ICTer)”
- “Ik zorg ervoor dat mensen een dak boven hun hoofd hebben (timmerman)”
- “Ik red mensen hun leven (arts)”
Wat hier hierdoor veroorzaakt zijn twee dingen:
1. Het gesprek zal voornamelijk over haar gaan.
Ze gaat steeds meer en meer investeren in het gesprek. Als mensen vinden we iets veel leuker/mooier/beter als we er veel energie in hebben gestoken. We willen immers niet dat al die moeite voor niks is geweest. Dus gaan we het in ons hoofd goed praten.
We verzinnen allerlei redenen waarom het een goed idee was om zoveel moeite te steken in een persoon op Tinder. En dus gaat een vrouw zichzelf onbewust wijsmaken dat jij een super coole man bent. Want je ongetwijfeld ook bent ;-).
2. Je blijft mysterieus
Doordat je niks over jezelf vertelt weet ze niet wie je bent. Op een gegeven moment zal ze je vragen wat jij doet en waarom. Ze wil namelijk niet dat de energie die ze in jullie gesprek steekt voor niks is geweest.
Doordat ze iets over je wil weten, gaat ze interesse tonen. En deze extra interesse is goed. Het is namelijk extra investering in jou.
Omdat ze constant jou dingen moeten vragen om je beter te leren kennen, zal het in haar hoofd als volgt gaan:
“Ik ben hem bewust dingen aan het vragen. Dat doe ik alleen als ik interesse in iemand heb. Dus moet ik wel interesse in hem hebben. Hij is immers zo mysterieus”
Waardoor je dus nog leuker in haar ogen gaat lijken.
Hoe ziet zo’n gesprek er een beetje uit? Hieronder een voorbeeld (klik op afbeelding):
Ze vraagt me wat ik hier in Boedapest doe. Ik zeg “een zoektocht naar geluk en rijkdom”. Ik had ook net zo goed “werk” kunnen zeggen. Alles over mij is kort en simpel. Wil ze echt iets weten? Dan mag ze daar voor werken.
Alles over haar is uitgebreid en emotioneel. Wie, wat waarom vragen stel je constant. Daarnaast wissel je het af met plagerige statements. Hierdoor voorkom je dat het een interview wordt.
Dit is de beste manier om vrouwen op Tinder te versieren.
Je laat het gesprek namelijk er om haar draaien. Alles wat ze in het gesprek investeert, zorgt er allemaal maar voor dat ze jou leuker gaat vinden.
Zonder dat ze het zelf door heeft.
Voorkom dat ze denkt dat je saai bent
Vrouwen zijn in hun vraagstelling overigens helemaal niet zo gevarieerd als je zou denken. Ze stellen je altijd dezelfde saaie vragen.
En ze verwachten eigenlijk altijd dezelfde saai antwoorden op die vragen.
Liefde,
Ali
PS: Wat zijn jouw technieken voor Tinder? Laat hieronder een reactie achter.
Beetje laat, maar een tip voor mensen:
Ik vraag nooit, echt nooit om een telefoonnummer. Ik hou de gesprekken kort op Tinder en als ik een beetje een klik voel en ik interesse heb zeg ik iets in de richting van “ik moet er nu vandoor, 06xxxxxxxx, app me!”. Of “Jij lijkt me wel oke, 06xxxxxxxx, app me! :)”. Daarna zeg ik niks meer, ook niet als zij wel door praat.
9/10 keer werkt het. Daarna moet je natuurlijk nog goede game hebben, maar je bent wel van Tinder af en zit op Whatsapp met haar. Dat chat fijner en je kan evt iets met foto’s of voice clips doen.
Pas wel op met voice clips, sommige vrouwen vinden het geweldig, anderen minder, en hou ze vooral kort, niemand heeft zin om een minuut te luisteren. Verwacht ook niet dat ze iets terug zeggen. Maar een leuk zinnetje inspreken om ff je stem te laten horen kan goed werken.
“Online dating is marketing. Je moet jezelf verkopen in een oververzadigde markt. ”
“Wat doen de meeste mannen fout tijdens het Tinderen?
Ze proberen zichzelf te verkopen aan een vrouw. Dit is fout. Heel fout.”
Verwarrend.
Klopt, verwarrend maar wat Ali bedoelt in dit artikel klopt wel.
Je verkopen aan iets ander kan je op een goede en foute manier doen. Veel mannen zijn de sleazy verkoper die haar iets aan wille smeren.
De juiste instelling is die van iemand die zegt: “Ik ben duur en niet voor iedereen, en als je er niet van houdt dan rot je maar op”.
Eigenlijk helemaal niet zo verwarrend. Er is een verschil. Wat bedoelt wordt is dit:
Online dating is marketing: Je moet jezelf als beste keuze presenteren in een verzadigde markt.
Je moet je niet verkopen aan een vrouw: Je moet niet opdringerig opscheppen (maar juist haar kwalificeren).
Haa! Ik kwam de ps. ik ben lief, mooi en reageer altijd al zo vaak tegen. Iets creatiever mag wel ;) Hierbij mijn eigen tips. Kort, bondig en luchtig is goed! Te serieus en negatief werkt niet voor mij. Als iemand mij in de kroeg vraagt, wat studeer je? Dan zit ik daar meestal totaal niet op te wachten, zo ook op tinder. Uiteraard kun je dit wel vragen als we eventueel langer in gesprek zijn, maar niet als opening. Humor en een beetje brutaal zijn, werkt wel! Maar blijf wel altijd respectvol ;) Groetjes! X
Dankje voor je toevoeging Alinda:)
Hai!! Geniale informatie!
Na een match te hebben gehad met de door jou beschreven tekst, kwam ik er meer tegen:) kan natuurlijk geen toeval zijn…
Maar ben blij met je omschrijving.. Want nu weet ik ook hoe ik me als vrouw moet gedragen??
Later!
Ha, nu begrijp ik waarom al die mannen diezelfde profieltekst hebben. Dat werkt natuurlijk averechts. Die uitspraak over herinneringen ipv spullen komt me echt de keel uit. Leuk bedacht, hoor, dit blog met trucjes. Maar dat is het probleem van trucjes: ze zijn onoprecht en werken daardoor al snel niet meer.
Beste mensen,
Dingen die ook vaak goed werken, als je veel over activiteiten praat zoals sushi eten of bungeejumpen of nog een keer naar New york gaan oid zeg dan een keer het volgende: ” Sushi?? nog nooit gehad! dat zou je me dan maar eens een keer moeten leren eten of Als ik naar New York ga dan neem ik je wel mee. Hiermee anker je bij haar een gedachte waarmee ze een toekomst met jou zou zien! hoe meer van die dingen je er slimme wijze tussendoor gooit, hoe meer ze een mogelijke fantasy creeert van haar
en jou die samen dingen doet
veel Liefde
Mister Magic Boy
ps. eerste date? 1 of 2 GOEDE goocheltrucs werkt goed om de spanning eraf te halen voor beide kanten :)
Hey Ali ben al een poos niet mee niet meer wezen daten /tinderen heb je advies voor mensen zoals ik die weer een beetje in moeten komen… Chatted is niet me sterkste kant…
Is Tinder gratis? Wil mijn dan graag inschrijven?
Hg Enneke de Roo
Komt vrij overeen met mijn game.
Tip. Iedereen hoort graag zijn eigen naam, zeker vrouwen. Zorg dat je haar naam op zijn minst 3 keer per gesprek gebruikt, maar niet meer als 4 keer (het word namelijk ook snel irritant).
Tip. laat haar zichzelf qualificeren door de volgende vraag te stellen: wie is [naam] en hoe leuk is ze?
Tip. Hoi! Is geen openingszin. Doe iets raars, iets wat ze onthoud. Een van mijn favorieten: wat is je lievelings mona toetje?
Hahaha, ik dacht die vierde foto al te herkennen. Ooit zijn wij een match geweest op tinder. Maar helaas hebben je foto’s en openingszin niet geholpen want we zijn nooit op date geweest. Grappig dat hier daadwerkelijk blogpost over geschreven worden, vrouwen versieren op tinder.
We hadden een match, dus werken de tips blijkbaar;)
En wat niet heeft plaatsgevonden kan altijd nog:)
Liefde,
Ali
Het ali
Dankjewel voor de reactie en de link! Heeft nu al veel geholpen en heb hierdoor veel betere gesprekken op tinder
In een andere video van je op YouTube die gaat over een vrouw aanspreken op straat geef je als tip aan ” maak beweringen (statements) over jezelf”. Is dit ook niet handig op tinder te gebruiken als een gesprek dood loopt of omdat ze kortaf reageert of omdat ik zelf geen leuk statement voor haar meer weet.
Er staat in de tekst dat je het in principe niet over jezelf moet hebben maar hun er moeite voor moet laten doen. Zo blijf je mysterieus. Met een statement over mezelf krijgen ze dus eigenlijk een antwoord dus gratis waar ze niet om vragen.
Ik het slim als het gesprek niet heel soepel loopt Statements over jezelf te gebruiken?
Groetjes
Jordi
Hey Jordi,
Het kan geen kwaad om een statements te maken over jezelf. Maar het is beter om een statement over haar te maken.
Maar een statements over jezelf maken en dan vervolgens niet uitleggen kan ook mysterieus overkomen.
Er zijn meerdere wegen die naar Rome leiden;)
Liefde,
Ali
Ali
bedankt voor de tips! Heb er nu al veel profijt van
Wel vind ik het altijd lastig om een goede opening te hebben. Jij gebruikt de zin ” ik ben weliswaar een Ali maar hersenen heb ik zeker ”
Dit in briljant bedacht maar zou ik bijvoorbeeld voor mij al niet kunnen werken. weet jij toevallig nog een paar leuke statements waarbij je een gesprek op tinder goed mee op gang kan krijgen?
Ik zat al te denken aan een zin die op een eerder artikel van jullie site staat ” laat me raden blond, hockeyster en gaat veel uit ” is dit bijvoorbeeld al een perfecte opening?
Alvast bedankt!
Hey Jordi,
Ik snap je vraag. Alleen kan ik je moeilijk een lijstje geven met statements die voor jou zouden werken;). Mijn openingszin is altijd hetzelfde “Hoi, we matchen:)”, niks bijzonders aan.
De openingszin is niet heel belangrijk. Het gesprek is veel belangrijker. Als je er moeite mee hebt kan het geen kwaad om hier een kijkje te nemen: https://versiercoach.nl/13-tips-om-een-gesprek-gaande-te-houden-zonder-dat-het-gesprek-stil-valt/
Daarnaast heb ik een poging gedaan om mensen de leren hoe je van dat soort leuke statements te maken, check it out: https://versiercoach.nl/3-tips-leuke-gesprekken-met-vrouwen-voeren/
Liefde,
Ali
Hé Ali,
Bedankt voor jullie tips en sites: ik heb er veel aan.
Vraag over de chat: hoeveel tijd mag/kan er tussen de berichten zitten, en maakt dat uit? Het liefst natuurlijk als je beiden toch aan het chatten bent, maar soms komt dat niet uit, en dan kan er wel eens even (een dag ofzo) tussen zitten. Niet bevorderlijk, of niet erg?
Verder zie ik dat jouw teksten bijna even lang zijn als die van haar. Is dat bewust? Ik heb de neiging om in 1 woord te antwoorden (waarom?), maar ik zie aan het voorbeeld hoe het anders kan.
Thanks again,
Groeten daar,
Gerben
Hey Gerben,
In het begin wil ik wat meer berichten uitwisselen aangezien het contact dan nog ‘vers’ is. Je wil een onderdeel van haar dag worden. Daarna kan je minder berichten sturen.
Daarna plan ik 3 vaste momenten per dag in voor mezelf om vrouwen te appen. Vooral in het begin heb ik gemerkt dat één bericht per dag gewoon te weinig is.
Ik ga nooit meer investeren dan zij. Of ik typ even lange berichten of ik typ korte berichten als “waarom” of “leg uit”.
Als je alleen maar met één woord gaat reageren kan het nogal als een verhoring overkomen op vrouwen:)
Liefde,
Ali
Hey Ali,
super blog :) ik ben het volop aan het toepassen. Ik heb bij tinder heel wat last wel om te starten. Ik had eens bij Tim gelezen dat deze altijd begon met. Hey, wie ben jij? Dat doe ik ook maar daarna loopt het soms niet. Sommige zeggen dan hun naam gewoon, en dan zeg ik wel iets leuk terug van. Ja dat is je naam maar wie ben je? Dat komt wat arrogant over denk ik dan.
Ik zie dat jij “Hey we are a match” gebruikt. Heb je nog goede?
Hey Koen,
Soms proberen inderdaad vrouwen te bijdehand te doen bij de “hey, wie ben jij:)” en dan zeggen ze “Ik ben [naam] natuurlijk”. Wat kan helpen is om daarna te zeggen “Ik bedoel je persoonlijkheid ;)”.
Je hoeft niet bang te zijn om arrogant over te komen. Vinden ze je dat wel? Dan is dat hun probleem;)
Liefde,
Ali
Hey Ali,
Wat is je mening over openingszinnen? Bijvoorbeeld deze die ik gebruik http://imgur.com/s7dHuS4
Hey Dieko,
Openingszinnen zijn bij Tinder over het algemeen geen probleem aangezien je elkaar eigenlijk al ‘leuk’ vind. Het probleem vaak is het gesprek op een leuke manier voorzetten.
Persoonlijk zeg ik altijd “hey, we matchen :)”
Liefde,
Ali
Ik probeer, zeker in het begin, de gesprekken zo random mogelijk te houden zoals vragen naar favoriete groente, feestdag of ze wallaby als huisdier zou houden, verzin het.
Dit samen met statements over haar die nergens op gebaseerd zijn + af en toe wat serieus tussendoor om vervolgens te eindigen met een verhaal dat ze met de goeie combinatie van antwoorden een drankje drinken met mij heeft gewonnen en dat ze alleen nog haar tel.nr. moet invullen voor locatie, datum en tijd, heeft me aardig wat ’tinderdates’ opgeleverd (hoe die verder gaan is een ander verhaal…).
Mijn favoriet:
Bericht 1: ’tijd om het gesprek wat op te spicen’
wachten voor min. 10 sec
Bericht 2: ‘wat vind je van euthanasie?’
Komt beetje overeen met jullie ervaring?
En hebben jullie nog pro-tips? :)
Liefde
Hey Jacob,
Haha, die euthanasie line ga ik zeker even testen. Ik denk dat jij het goed aanpakt:)
Liefde,
Ali
Netjes man! Hier kan ik wat mee.
Ik hou van jullie blogs.
Ik hou van jou Tom :)