Als je gelokt werd door de titel… Pfft, dan ben je een ramptoerist.
De afgelopen 2 jaar hebben Sander en ik (Tim dus) gewerkt onder de vlag van de DatingDoctors.
We hebben leuke bootcamps gedaan, met heel veel mannen mogen werken en daar heel veel plezier aan beleefd.
Denk aan De Sleutel Tot Succes, Van Bitch Naar Baas Bom, Manslut4Life en de vele Bootcamps.
Maar zoals ik al zei, we houden er mee op….
Sander en ik hebben een bepaalde visie als het gaat om coaching. We willen absoluut de allerbeste coaching van Nederland blijven leveren.
Dit is onze visie over coaching
– Mannen snel goed maken met vrouwen, ook als de methode niet ‘politiek correct’ is;
– Coaching vanuit de praktijk van vandaag;
– Alleen coaching van ons zelf (geen gastcoaches of anderen);
– Persoonlijke aandacht;
– En de laatste en nieuwste datingtechnologie delen met anderen.
Om die hoge kwaliteit te kunnen garanderen hebben we maximale creatieve vrijheid nodig.
Daarom zijn we vanaf nu niet meer te boeken via de DatingDoctors. Dus daar houden we mee op.
Update oktober 2015: We vinden de huidige racistische en beledigende uitlatingen van de DatingDoctors niks. Sinds ze incompetente coaches aannamen en klanten begonnen op te lichten moeten we afstand van ze nemen. We willen daarom niks meer met ze te maken hebben.
Maar we kiezen ervoor om onze eigen weg te gaan. Zodat wij mannen nog beter kunnen helpen en doen waar onze kracht ligt.
en dat…. mag best gevierd worden;)
Wat gebeurt er allemaal rond versiercoach.nl
1. Nieuwe producten
2. Het lang verwachte boek (binnen 4 maanden)
…en op 19 oktober aanstaande de allereerste ‘Cursus Vrouwen Versieren‘ met het versiercoach kwaliteits-waarborg!
De rare nicknames… die verdwijnen. Vanaf nu heten we gewoon Sander en Tim.
Boks,
Tim Veninga
Beste Tim en Sander,
Goed dat jullie voor jezelf zijn begonnen. Hopelijk brengt dat ook lagere prijzen met zich mee! ;-) Wellicht dat ik in de toekomst van jullie expertise gebruik ga maken: eerst ff sparen!
Een ietwat offtopic vraagje (misschien leuk idee voor een nieuw stukje?): hebben jullie wat tips/suggesties voor films die je met een date kunt kijken thuis? Seksuele escalatie tussen mij en de date zou uiteindelijk het doel moeten zijn, zonder dat het er teveel boven op ligt. (dus geen pornofilms lijkt me ;-) )
In dat kader de vraag of het verstandig is om films als Hitch (versiercoach Will smith) te kijken met een date? Worden ze daardoor niet alerter en terughoudender op mn acties die avond?
Bij voorbaat dank,
Hoi Roy,
Dat komt goed. In oktober komt er een workshop aan waar je ons voor goedkopere prijzen dan normaal kan krijgen.
Leuk onderwerp wat je aandraagt. Zal er deze week/volgende week een artikel over schrijven.
Meestal kies ik voor de slechtste van de slechtste film die er is. Tip: Sharkonado.
Dan is er nooit het excuus dat ze de film zo interessant vindt
Succes!
– Sander
Ik ben belangstellend, zeker geen ramptoerist! Natuurlijk gaan jullie, weliswaar op jullie eigen wijze, door met waar jullie goed in zijn! In deze tijd waarin veel dames vrijwel in hun ondergoed op stap gaan, is het moeilijk om kaf van koren te onderscheiden. Zo denken veel dames er ook over! een begeleidende opvoeding daarin is meer dan welkom!
Veel succes met alle nieuwe plannen